O nas

Popoludniewsieci.pl to zbiór tego, co przez lata gromadziliśmy w Onenote, Evernote czy folderach na dyskach, zawierających txt-ki z opisem „howto” – zbiór naszych pasji i sprawdzonych rozwiązań. Na tej stronie, przy popołudniowej kawie, będziemy przekopywać się dla Ciebie przez najróżniejsze technologie powiązane z sieciami we wszelkich jej możliwych odmianach.

Na wspólną kawę zapraszają lub Witają się z Wami

Łukasz DoroszŁukasz Dorosz – ponad 11 letnie doświadczenie w zarządzaniu i utrzymywaniu systemów IT. Zaczynał od pierwszej linii wsparcia, w międzyczasie odpowiedzialny był za dostępność systemów operacyjnych i backup. Teraz całkowicie zaangażowany w kombo, łączące świat sieciowy i wirtualizację.

 

 

 

Mikołaj Lembicz

Mikołaj Lembicz – ponad 8 letnie doświadczenie w administracji systemami informatycznymi dużych firm. Od blisko 3 lat odpowiedzialny jest za rozwój infrastruktury sieciowej opartej o rozwiązania Cisco / Cisco Meraki.

 

 

 

Sławek StanekSławek Stanek – od 10 lat zawodowo zajmujący się IT, związany głównie z firmą PEPCO POLAND w której sprawuje stanowisko Architekta systemów Informatycznych. Pasjonat technologi Microsoft, w obszarach chmury prywatnej i publicznej. Jako promotor nowoczesnych rozwiązań Data Center każdego dnia opowiada o konieczności rozwoju technologi informatycznych. Prywatnie pasjonat aktywnego wypoczynku szczególnie sportów zimowych.

 

 

 

Jarek Zieliński – miłośnik dwóch rzeczy – sieci komputerowych i dobrej kawy. Od 12 lat zajmuje się branżą IT, zawsze w towarzystwie dużego kubka czarnego napoju. Posiada doświadczenie w wirtualizacji, budowaniu rozwiązań integrujących chmurę publiczną z lokalnym DC oraz monitoringu infrastruktury. Pasję do informatyki i kawy przelewa (nie mylić z rozlewaniem) na bloga Popołudnie w Sieci, którego jest twórcą. Jest także autorem artykułów do branżowych czasopism oraz prelegentem na konferencjach. Jest certyfikowanym inżynierem VMware oraz jako jeden z nielicznym Polaków posiada tytuł VMware vExpert. Ponadto lideruje grupie AWS User Group Poznań i współtworzy cykl spotkań vBeer Poland.

 

Leave a Comment

  • You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>