Dlaczego popołudnie w sieci?

Pewne późne popołudnie – prawie wieczór i kolejny kubek kawy… Jednak tym razem testowanie nowego rozwiązania zaowocowało nie tylko opinią, pojawił się pomysł, aby także wiedzę zacząć się dzielić. Postanowiliśmy więc w jednym miejscu zebrać nasze, zdobywane w wielu firmach, łącznie ponad 28 letnie doświadczenie w IT – w tym 15 letnie w sieciach.

Na wspólną kawę zapraszają lub Witają się z Wami

Łukasz DoroszŁukasz Dorosz – ponad 11 letnie doświadczenie w zarządzaniu i utrzymywaniu systemów IT. Zaczynał od pierwszej linii wsparcia, w międzyczasie odpowiedzialny był za dostępność systemów operacyjnych i backup. Teraz całkowicie zaangażowany w kombo, łączące świat sieciowy i wirtualizację.
 
 
 
Mikołaj LembiczMikołaj Lembicz – ponad 8 letnie doświadczenie w administracji systemami informatycznymi dużych firm. Od blisko 3 lat odpowiedzialny jest za rozwój infrastruktury sieciowej opartej o rozwiązania Cisco / Cisco Meraki.
 
 
 

Jarosław Zieliński
Jarek Zieliński na co dzień pracuje w firmie szeroko wykorzystującej nowoczesne systemy informatyczne. Pasja do wirtualizacji i ciężka praca zaowocowały tytułem VMware vExpert 2015.
 
 
 
 
 
Popoludniewsieci.pl to zbiór tego, co przez lata gromadziliśmy w Onenote, Evernote czy folderach na dyskach, zawierających txt-ki z opisem „howto” – zbiór naszych pasji i sprawdzonych rozwiązań. Na tej stronie, przy popołudniowej kawie, będziemy przekopywać się dla Ciebie przez najróżniejsze technologie powiązane z sieciami we wszelkich jej możliwych odmianach.

Zapraszamy!